شنبه ۱۳۹۸/۰۶/۰۲

ضیائی:

دوره آموزشی ثبت الکترونیکی پرونده‌ها در سامانه مدیریت فرآیند کمیسیون ماده پنج برگزار شد

حمید ضیائی، سرپرست معاونت شهرسازی و معماری شهرداری قزوین گفت: دوره آموزشی برای کارشناسان و مسئولان مربوطه در مناطق سه گانه شهرداری در راستای ثبت الکترونیکی پرونده‌ها در سامانه مدیریت فرآیند کمیسیون ماده پنج برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری قزوین؛ حمید ضیائی افزود: با توجه به راه‌اندازی سامانه مدیریت فرآیند کمیسیون ماده پنج در راستای ثبت الکترونیک پرونده‌ها، کاهش مکاتبات فیزیکی، تسریع در ارائه خدمات به ارباب رجوع، حذف حضور ارباب رجوع در منطقه و معاونت و دسترسی سریعتر وآسان‌تر به اسناد و مدارک مصوبات کمیسیون ماده پنج این دوره آموزشی برگزار شد.

وی بیان کرد: در این جلسه آموزش‌های لازم برای استفاده کارشناسان و مسئولان مربوطه در مناطق سه گانه شهرداری از این سامانه ارائه و همچنین بر همکاری و دقت  بیشتر کارشناسان و مسئولان تاکید شد.

این مقام مسئول گفت: در این سامانه کلیه پرونده های مربوط به کمیسیون های ماده پنج در شهرداری به صورت الکترونیکی جمع آوری می شود و سامانه مدیریت فرآیند کمیسیون ماده پنج، یک نرم افزار تحت شبکه می‌باشد که امکانات مورد نیاز به منظور جستجو، نمایش و ویرایش اطلاعات مکانی و توصیفی موجود در  پایگاه داده کمیسیون ماده پنچ را فراهم می‌کند.

ضیائی تصریح کرد: مقدمات اولیه برای راه اندازی این سامانه فراهم شده است و به زودی به طور کامل اجرایی خواهد شد.

وی اضافه کرد: با راه اندازی این سامانه، مدارک اولیه پرونده های کمیسیون ماده پنج به صورت الکترونیکی ثبت خواهد شد تا در صورت نیاز از آرشیو الکترونیکی استفاده شود.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط