دوشنبه ۱۴۰۲/۰۷/۲۴

علمی، سرپرست معاونت شهرسازی و معماری شهرداری قزوین خبر داد:

آزمون آموزشی کارشناسان فنی و شهرسازی مناطق چهارگانه شهرداری قزوین برگزار شد

علمی، سرپرست معاونت شهرسازی و معماری شهرداری قزوین از برگزاری آزمون آموزشی کارشناسان فنی و شهرسازی مناطق چهارگانه شهرداری قزوین خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری قزوین؛ علمی با اعلام این که، این آزمون روز دوشنبه 24مهر ماه سال جاری برگزار شد، گفت: این آزمون در راستای ارتقای سطح علمی و کیفیت عملکرد کارشناسان در مرکز آموزش علمی و کاربردی شهرداری قزوین و با همکاری واحد آموزش شهرداری قزوین برگزار شده است.


وی اضافه کرد: این معاونت  آزمون کارشناسان شهرسازی و معماری را با هدف آموزش موضوعات شهرسازی، ارزیابی سطح دانش فنی کارشناسان شهرسازی و معماری، توسعه ساختار علمی مجموعه و همچنین ارزیابی سطح افزایش آگاهی از آخرین تغییرات و بخشنامه های صادره برگزار کرده است.


علمی بیان کرد: آموزش سازمانی، از ارکان هر سازمان پویایی است، شهرداری قزوین هم به عنوان یکی از سازمان هایی که در استفاده از کارشناسان و افراد خبره پیشرو است، به دنبال آموزش سازمانی است.


این مقام مسئول ادامه داد: با برگزاری این آزمون روند شناسایی و بهره گیری از نیروهای متخصص در قالب برگزاری آزمون تسهیل می‌شود و کیفیت ارائه خدمات به شهروندان ارتقا پیدا می کند.

 

انتهای پیام/

تصاویر مرتبط