چهارشنبه ۱۳۹۰/۰۶/۲۳

شب گذشته؛

پنجمين نمايشگاه گل و گياه و مبلمان پارکي قزوين آغاز به کارکرد

"پنجمين نمايشگاه گل و گياه و مبلمان پارکي قزوين" با حضور امام جمعه، رييس و اعضاي شوراي اسلامي، شهردار و ديگر مسئولين شهري و استاني و شهروندان و نمايندگان رسانه ها شب گذشته در بوستان نرگس (بانوان ) آغاز به كار كرد.

 

به گزارش اداره روابط عمومي شهرداري قزوين در ابتداي آيين افتتاحييه "پنجمين نمايشگاه گل و گياه و مبلمان پارکي قزوين" که در بوستان نرگس ( بانوان ) برگزارشد، عباس ظاهري، رييس شوراي اسلامي شهر قزوين نيز ضمن قدرداني از شهردار، مجموعه معاونين وي و مديران اجراي " پنجمين نمايشگاه گل و گياه و مبلمان پارکي قزوين" گفت :مردم قزوين سزاور خدمت صادقانه و بيشتري هستند.
سيد مهدي کاظمي، مدير عامل سازمان پارک ها و فضاي سبز شهرداري گفت: ترويج و گسترش فضاي سبز با در نظر گرفتن کرامت شهروندان از اهداف برگزاري اين نمايشگاه است.
کاظمي با اشاره به اينکه در سال هاي 76 ،77 ،85 و 87 چهار نمايشگاه گل و گياه در قزوين برگزارشد، افزود: پنجمين نمايشگاه گل و گياه و مبلمان پارکي قزوين" با برنامه هاي ويژه اي براي همه گروهاي سني به صورت جذاب طراحي شده است .
 وي با بيان اينکه بوستان نرگس به دليل ويژگي هاي خاص به عنوان محل برگزاري پنجمين نمايشگاه گل وگياه ومبلمان پارکي انتخاب شد ، از آغاز مراحل اجرايي و احداث فاز دو اين بوستان خبرداد.
سعيد وزيري نژاد، مدير عامل سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين نيز در ادامه اين مراسم گفت: شهرداري در کنار فعاليت هاي خدماتي و عمراني که شهر را به يک کارگاه عمراني تبديل کرده است با تاکيد شهردار و اعضاي شوراي اسلامي شهر، اجراي برنامه هاي متنوع فرهنگي، اجتماعي و ورزشي را براي رده هاي سني مختلف دردستور کاردارد .
وزيري نژاد با اظهار اينکه توجه به حوزه تعليم وتربيت واخلاق با محوريت مساجد و هيات هاي مذهبي در راس برنامه هاي شهرداري قراردارد، افزود:اجراي بيش از 200 برنامه ورزشي در 2 سال، آشنا سازي دانش آموزان با هويت فرهنگي – تاريخي شهر، برگزاري جنگ هاي شبانگاهي با هدف ايجاد فضاهاي شاد و با نشاط ، حضور نابغه 13 ساله قرآني جهان اسلام در قزوين، احياي اسباب بازي هاي قديمي با هدف مبارزه با فرهنگ غربي و.... از جمله برنامه هاي شهرداري است .
پايان پيام

 

تصاویر مرتبط