شنبه ۱۳۹۳/۰۵/۰۴

ميزاني، مديرعامل سازمان زيباسازي شهرداري قزوين خبر داد؛

جمع‌آوري تابلوها و پلاكاردهاي غيرمجاز از سطح شهر قزوين

سازمان زيباسازي شهرداري قزوين در سه‌ماهه‌ نخست سال 1393 بيش از هزار و 450 عدد بنر و تابلوي غيرمجاز را از سطح شهر جمع‌آوري کرده است.

 

 

سعيد ميزاني، مديرعامل سازمان زيباسازي شهرداري قزوين گفت: اين سازمان در سه‌ماهه‌ نخست سال 1393 بيش از هزار و 450 عدد بنر و تابلوي غيرمجاز را از سطح شهر جمع‌آوري کرده است
به گزارش روابط عمومي سازمان زيباسازي شهرداري قزوين؛ ميزاني  افزود: با توجه به ناهماهنگي و نازيبايي پلاکاردها و تابلوهاي غيرمجاز و به منظور آرام‌سازي و بهسازي معابر سطح شهر، اين سازمان به صورت مداوم اقدام به جمع‌آوري اين تابلوها مي‌کند.
وي افزود: اينگونه تابلوها كه توسط برخي از شهروندان و اكثرا به صورت موقت در حاشيه‌ي معابر اصلي و پياده‌روها و يا بر روي علائم ترافيكي و ساير تجهيزات شهري نصب مي‌گردد، موجب اغتشاش بصري و سلب حقوق ساير شهروندان مي‌گردد.
 ميزاني با اعلام اين خبر كه سازمان در اين مدت اقدام به جمع‌آوري 15 مورد داربست قاب بنر کرده است، افزود: مطابق آيين‌نامه‌ي ساماندهي تابلوهاي سطح شهر، نصب هرگونه داربست در سطح شهر جهت اكران تبليغات تجاري و يا فرهنگي ممنوع بوده و هرگونه اقدامي در اين خصوص بايد با هماهنگي با اين سازمان صورت پذيرد.
ميزاني با اشاره به بالا بودن هزينه‌ي اينگونه اقدامات افزود: در صورت همكاري شهروندان اين مبلغ مي‌تواند در بخش‌هاي ديگري مانند خريد مبلمان شهري و يا اجراي آثار هنري در شهر هزينه گردد.
پايان پيام

 

تصاویر مرتبط