سه‌شنبه ۱۳۹۳/۰۴/۱۷

ميزاني، مديرعامل سازمان زيباسازي شهرداري قزوين خبر داد؛

آغاز به كار اولين پل گالري در قزوين

اولين پل گالري قزوين روي پل عابر پياده شهيد بابايي آغاز به کار کرد.

سعيد ميزاني، مدير عامل سازمان زيبا سازي شهرداري قزوين گفت: اولين پل گالري قزوين روي پل عابر پياده شهيد بابايي آغاز به کار کرد.
 
به گزارش روابط عمومي سازمان زيباسازي شهرداري قزوين؛ ميزاني افزود: طراحي اين پروژه در سال 1392 توسط سازمان خدمات طراحي انجام شده بود و اجراي اين طرح در ارديبهشت‌ماه سال جاري آغاز شد و با شروع ماه مبارك رمضان مورد بهره‌برداري قرار گرفت.
 
وي با بيان اينكه استفاده از پل‌ها براي نمايش آثار هنري، بهترين و ساده‌ترين ابزار براي انتقال هنر محسوب مي‌شود، افزود: پل‌گالري‌ها داراي کارکرد‌هاي متنوعي در حوزه گرافيک شهري هستند، اطلاع‌رساني درباره مناسبت‌هاي ملي و مذهبي، برگزاري نمايشگاه‌هاي آثار هنري متعلق به هنرمندان شهر و ارتقا‌ي سطح سواد بصري عامه مردم از جمله برخي از اين کارکردها به شمار مي روند.
 
مديرعامل سازمان زيباسازي شهرداري قزوين افزود: ايجاد انگيزه بيشتر براي استفاده مردم از پل‌هاي عابر پياده، تقويت تعامل ميان مردم و شهرداري، دميدن روح هنر به کالبد شهر و ايجاد فضايي پويا و با نشاط در پل‌هاي عابر پياده و همچنين معرفي هنرمندان جوان به شهروندان از ديگر کارکردهايي است که مي‌توان براي پل گالري‌ها متصور شد.
 

ميزاني با اشاره به اينكه احداث پل گالري‌ها مورد حمايت و توجه شهردار و مديران شهري قرار گرفته است، افزود: در صورت برخورداري پل‌ها از امكانات بيشتر از جمله پله‌هاي برقي پيش بيني مي‌شود كه روز به روز شناخت مردم از آنها بيشتر شده و در آينده بر تعداد آنها افزوده شود.

پايان پيام


تصاویر مرتبط