سه‌شنبه ۱۳۹۹/۰۹/۰۴

در آبان سال جاری؛

کارشناسان مناطق سه گانه شهرداری قزوین دستور تهیه 107نقشه را صادر کرده اند

با توجه به بررسی های صورت گرفته مناطق سه گانه شهرداری قزوین در هشت ماهه نخست امسال دستور تهیه یک هزار و49 نقشه را صادر کرده اند که این عدد نسبت به مدت مشابه سال قبل با رقم 744 مورد ، افزایش 40 درصدی را نشان می دهد .

حمید ضیائی، سرپرست معاونت شهرسازی ومعماری شهرداری قزوین با اعلام خبر فوق افزود: در آبان ماه سال جاری کارشناسان مناطق سه گانه شهرداری قزوین دستور تهیه 107 نقشه را صادر کرده اند و شهرداری منطقه دو با رقم 43 مورد در جایگاه نخست قرار داشته و پس از آن شهرداری منطقه سه با رقم 37 مورد و شهرداری منطقه یک نیز با رقم 27مورد در جایگاه های دوم و سوم قرار گرفته اند .

وی در بخش دیگری از گزارش فعالیت معاونت شهرسازی و معماری شهرداری قزوین در آبان ماه سال جاری به استعلامات اخذ شده از شهرداری مناطق  سه گانه اشاره کرد و افزود :  در مهرماه سال جاری تعداد یک هزار و196 مورد استعلام از شهرداری های مناطق سه گانه قزوین اخذ شده است که بیش ترین استعلام اخذ شده از شهرداری منطقه 2 با عدد 495 است.

وی گفت: شهرداری منطقه سه با عدد 389و شهرداری منطقه یک با عدد 312 در جایگاه های دوم و سوم قرار دارند.

ضیائی در پایان گفت: در هشت ماه سال جاری یازده هزار و400 استعلام از شهرداری های مناطق سه گانه اخذ شده است که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته رشد 20 درصدی را نشان می دهد .

اشاره می شود که در هشت ماهه نخست سال پیش تعداد نه هزار و 448 استعلام از شهرداری های مناطق سه گانه شهرداری قزوین اخذ شده است .

تصاویر مرتبط