یکشنبه ۱۳۹۹/۰۸/۱۱

سرپرست معاونت شهرسازی ومعماری شهرداری قزوین اعلام کرد

رشد 21 درصدی تعداد دستور تهیه نقشه در مناطق سه گانه شهرداری قزوین

در مهرماه سال جاری مناطق سه گانه شهرداری قزوین یکصد و18دستور تهیه نقشه را صادر کرده اند که این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 21 درصدی را نشان می دهد .

حمید ضیائی، سرپرست معاونت شهرسازی ومعماری شهرداری قزوین با اعلام خبر فوق افزود: در این ماه شهرداری منطقه سه  با 45 دستور در جایگاه نخست قرار گرفته و شهرداری منطقه یک با 37 دستور و شهرداری منطقه دو نیز با 36 دستور در جایگاه های دوم و سوم قرار گرفته اند.

وی تعداد کل دستورات تهیه نقشه را در هفت ماهه نخست سال جاری را در مناطق سه گانه شهرداری قزوین  824 مورد اعلام کرد و گفت:  شهرداری منطقه سه با 307 دستور ، منطقه دو با 284 دستور و شهرداری منطقه یک با 233 دستور درجایگاه های اول تا سوم قرار دارند .

ضیائی در بخش دیگری از گزارش فعالیت معاونت شهرسازی و معماری شهرداری قزوین به استعلامات اخذ شده از شهرداری مناطق  سه گانه اشاره کرد و افزود :  در مهرماه سال جاری تعداد یک هزار و282 مورد استعلام از شهرداری های مناطق سه گانه قزوین اخذ شده است که بیش ترین استعلام اخذ شده از شهرداری منطقه 2 با عدد 470 است.

وی افزود: شهرداری منطقه سه با عدد 462 و شهرداری منطقه یک با عدد 350 در جایگاه های دوم و سوم قرار دارند .

این مقام عالی در معاونت شهرسازی و معماری شهرداری قزوین در پایان گفت: در هفت ماه سال جاری هشت هزار و922 استعلام از شهرداری های مناطق سه گانه اخذ شده است که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته رشد 5 درصدی را نشان می دهد .

اشاره می شود که در هفت ماهه سال پیش تعداد هشت هزار و 458 استعلام از شهرداری های مناطق سه گانه اخذ شده است.

تصاویر مرتبط