پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۸/۰۸

به دلیل مغایرت فنی یا مغایرت فنی شهرسازی ؛

دستور توقف 349 پروژه ساختمانی صادر شد

درمهر ماه سال جاری ، کارشناسان معاونت شهرسازی ومعماری شهرداری قزوین به دلیل مغایرت فنی یا مغایرت فنی شهرسازی دستور توقف 349 پروژه ساختمانی را صادر کرده اند.

حمیدضیائی ،سرپرست معاونت شهرسازی و معماری شهرداری قزوین با بیان خبر فوق افزود: از ابتدای سال جاری و تا پایان مهرماه یک هزار و 390 دستور توقف پروژه ازسوی کارشناسان معاونت شهرسازی ومعماری شهرداری قزوین صادر شده است که این رقم نسبت به مدت 7ماهه سال قبل کاهش 7 درصدی را نشان می دهد.

وی تعداد پرونده های ارسال شده به شورای انتظامی از سوی شهرداری قزوین را در مهرماه امسال  5 مورد اعلام کرد و گفت: از ابتدای امسال و تاپایان مهرماه 17مورد پرونده از سوی شهرداری قزوین به شورای انتظامی ارسال شده است که این عدد نسبت به مدت مشابه سال 98 بیانگر کاهش 81 درصدی است.

ضیائی سپس به تعداد مهندسین ناظر معرفی شده به نظام مهندسی از سوی شهرداری قزوین اشاره کرد و افزود: از ابتدای امسال وتا پایان مهرماه سال جاری 61نفر از مهندسین ناظر به نظام مهندسی معرفی شده اند که این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش 27 درصدی را نشان می دهد .

ضیائی در پایان با اشاره به 629 مورد بازدید صورت گرفته از ساخت و سازها ی سطح شهر و مناطق منفصل شهری در مهرماه سال جاری ؛ تصریح کرد: کارشناسان معاونت شهرسازی و معماری شهرداری قزوین در هفت ماهه نخست سال جاری دو هزار و  535مورد بازدید از ساخت و سازها ی سطح شهر و مناطق منفصل شهری را انجام داده اند.

تصاویر مرتبط