پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۶/۲۰

سیاوش طاهرخانی ؛ شهردار قزوین

برنامه های روز جهانی کودک با رعایت پروتکل های بهداشتی اجرا خواهد شد

با توجه به شیوع بیماری کرونا ؛ برنامه های روز جهانی کودک با عنوان " غنچه های شهر" با همکاری معاونت ها ، مناطق و سازمان های شهرداری قزوین و با بکارگیری تمامی ظرفیت های موجود و با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی تولید و اجرا خواهد شد.

سیاوش طاهرخانی، شهردار قزوین در سومین جلسه کارگروه شهر دوستدار کودک که با حضور صدیقه ربیعی ، مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری قزوین؛ سیده منیره قوامی و مهدیه السادات قافله باشی از اعضای شورای اسلامی شهر قزوین و جمعی از معاونان و مدیران شهرداری قزوین در تالار مفاخر برگزار شد؛ گفت: شهر دوستدار کودک، شهری است که نیازهای کودکان را  کانون توجه خود قرار داده و تلاش می کند  تا در راستای توسعه مناسب سازی، شهر را برای فعالیت کودکان مهیا کند تا آنان هم  مانند سایر شهروندان بتوانند در شهر به راحتی زندگی کنند.

شهردار قزوین تصریح کرد : در این راستا مجموعه مدیریت  شهری قزوین تلاش می کند تا با حمایت شورای اسلامی شهر زمینه رشد و ارتقاء ابعاد جسمی، روانی، اجتماعی و معنوی عم از امنیت، نشاط و سلامت کودکان را فراهم نماید .

طاهرخانی تاکید کرد: کلیه مدیران مناطق سه گانه و معاونت های شهرداری قزوین باید به هنگام طراحی و اجرای پروژه های شهری نگاه جدی و ویژه ای به حقوق کودکان داشته باشند .

شهردار قزوین درپایان افزود : همان گونه که شهرداری قزوین تمامی  برنامه های هفته فرهنگی قزوین را با رعایت پروتکل های بهداشتی به اجرا درآورد ، تلاش خواهد کرد تا با استفاده از تمام ظرفیت های خود ، برنامه های متنوع روز کودک را با رعایت پروتکل های بهداشتی و بر اساس دستورالعمل های ستاد ملی مبارزه با کرونا به اجرا درآورد .

تصاویر مرتبط