شنبه ۱۳۹۲/۰۹/۱۶

ميزاني، مديرعامل سازمان زيباسازي شهرداري قزوين؛

نقاشي روي ديوار بلوار شهيد مطهري شهر قزوين به اتمام رسيد

به همت سازمان زيباسازي شهرداري قزوين، اجراي نقاشي روي ديوار ضلع شمالي بلوار شهيد مطهري پايان يافت.

 

مديرعامل سازمان زيباسازي شهرداري قزوين گفت: اجراي نقاشي روي ديوار ضلع شمالي بلوار شهيد مطهري پايان يافت.
سعيد ميزاني افزود: اين اقدام با هدف تجليل از مقام معلم شهيد استاد مرتضي مطهري در مجاورت پل شهيد مطهري صورت گرفت.
ميزاني افزود: طراحي اين ديوارنگاره در مركز هنرهاي شهري سازمان زيباسازي انجام شده و توسط گروه هنري نيكخواه و با رنگ آكريليك درجه يك به اجرا در آمده است.
اين مسوول خاطر نشان کرد: چهار نقاشي ديواري ديگر با موضوعات مختلف هنري روي ديوارهايي واقع در بلوار شهيد بهشتي جنب كانون معلولين توانا، بلوار شهيد بهشتي جنب خيابان نبوت، خيابان آيت‌اله مدني تقاطع شهيد بابايي، ابتداي خيابان شاهد و خيابان منتظري، در ماه هاي مهر و آبان اجرا شده است.
ميزاني با بيان اين مطلب که طرح نقاشي ديواري در راستاي ايجاد چشم انداز مناسب براي جذب گردشگر و پيرو پروژه هاي اصلاح و بهبود نماي شهري توسط سازمان زيباسازي در دست اقدام است،گفت: زيبايي بصري از جمله مواري است که در روحيه و زندگي شهروندان تأثير مستقيم دارد، از اين رو سازمان زيباسازي با اجراي طرح نقاشي ديواري سعي دارد از اين راه به دلپذير نمودن محيط زندگي اجتماعي براي شهروندان کمک کند.
مديرعامل سازمان زيباسازي اضافه کرد: نقاشي‌هايي که بر روي ديوارهاي شهر اجرا مي‌شود متناسب با سنت، فرهنگ و هويت شهر مي باشد که براي مثال شهيد آزاده لشگري در بلوار شهيد لشگري، شهيد رجايي در بلوار جمهوري اسلامي و شهيد انصاري در خيابان شهيد انصاري روي ديوار ها به تصوير کشيده شده است.
ميزاني در پايان از شهروندان درخواست کرد: از نوشتن هر گونه مطلب تبليغاتي بر روي ديوارها خودداري کنند، زيرا اين امر موجب افزايش آلودگي بصري شهر شده و اين سازمان براي پاکسازي آنها متحمل هزينه زيادي مي شود.
پايان پيام

 

تصاویر مرتبط