چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۸/۱۵

نصرتي، شهردار قزوين:

600 ميليارد تومان پروژه به صورت فاينانس در قزوين اجرا مي شود

در راستاي تامين منابع مالي با شيوه هاي نوين به زودي تفاهم نامه اي به ارزش 600 ميليارد تومان براي اجراي طرحهاي عمراني در شهر قزوين امضا مي شود.

شهردار قزوين گفت: در راستاي تامين منابع مالي با شيوه هاي نوين به زودي تفاهم نامه اي به ارزش 600 ميليارد تومان براي اجراي طرحهاي عمراني در شهر قزوين امضا مي شود.

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم معارفه رسمي مسعود نصرتي شهردار جديد قزوين سه شنبه شب با حضور حجت الاسلام سيد محمد حسن ابوترابي فرد نائب رئيس مجلس شوراي اسلامي، حجت الاسلام اسماعيل صادقي دادستان قزوين، اعضاء شوراي اسلامي و مديران شهري در سالن مفاخر شهرداري قزوين برگزار شد.

مسعود نصرتي در اين مراسم ضمن تشکر از اعتماد شوراي اسلامي شهر در واگذاري مجدد مسئوليت شهرداري قزوين اظهارداشت: مجموعه مديران و کارکنان شهرداري قزوين با تدبير، پشتکار و شعار مديريت متحد شهري گامهاي اساسي خود را در حوزه شهري محکم برخواهد داشت تا کارها با سرعت پيش رود.

وي افزود: اميدوارم با اعتماد شوراي شهر بتوانيم با کمک مديران و مشاوران به برنامه اي که در سرفصل هاي اقتصادي، عمراني و فرهنگي تعريف شده بخوبي عمل کنيم و کاري که محصول خرد جمعي است را به مرحله اجرا برسانيم.

شهردار قزوين بيان کرد: قزوين شهر ثروتمندي است و اين قابليت را دارد که در رديف سه شهر اول کشور قرار گيرد و مقصد اتفاق هاي خوب صنعتي، کشاورزي، گردشگري و بازرگاني باشد و در کنار پايتخت به مسئوليت خود بخوبي عمل کند.   

نصرتي تصريح کرد: 10 موضوع جديد و مهم در دستور کار شهرداري قزوين قرار دارد و با بهره مندي از ظرفيت بزرگان استان تلاش مي کنيم ضمن پيگيري، همه آنها را عملياتي کنيم.

اين مسئول يادآورشد: بدنبال تامين منابع مالي جديد با شيوه هاي نوين هستيم که در اين راستا در مرحله تهيه تفاهم نامه اي هستيم که فاينانسي به ارزش 600 ميليارد تومان امضاء خواهد شد که اين کار سرعت اجراي طرح هاي عمراني را افزايش خواهد داد.

 

تصاویر مرتبط