شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۶

ضیائی:

نخستین آزمون آموزشی کارشناسان فنی و شهرسازی مناطق سه گانه شهرداری قزوین برگزار می‌شود

حمید ضیائی، سرپرست معاونت شهرسازی و معماری شهرداری قزوین از برگزاری نخستین آزمون آموزشی کارشناسان فنی و شهرسازی مناطق سه گانه شهرداری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری قزوین؛ ضیائی با اعلام این که، این آزمون روز دوشنبه 28 بهمن ماه سال جاری برگزار می‌شود، گفت: این آزمون در راستای ارتقای سطح علمی و کیفیت عملکرد کارشناسان برگزار می شود.

ضیائی بیان کرد: آموزش سازمانی، از ارکان هر سازمان پویایی است، شهرداری قزوین هم به عنوان یکی از سازمان هایی که در استفاده از کارشناسان و افراد خبره پیشرو است، به دنبال آموزش سازمانی است.

وی اضافه کرد: این معاونت نخستین آزمون کارشناسان شهرسازی و معماری را با هدف آموزش موضوعات شهرسازی، ارزیابی سطح دانش فنی کارشناسان شهرسازی و معماری، توسعه ساختار علمی مجموعه و همچنین ارزیابی سطح افزایش آگاهی از آخرین تغییرات و بخشنامه های صادره برگزار می کند.

این مقام مسئول ادامه داد: با برگزاری این آزمون روند شناسایی و بهره گیری از نیروهای متخصص در قالب برگزاری آزمون تسهیل می‌شود و کیفیت ارائه خدمات به شهروندان ارتقا پیدا می کند.

گفتنی است؛ این آزمون از ساعت 14 تا 16 در مرکز آموزش علمی و کاربردی شهرداری قزوین و با همکاری واحد آموزش شهرداری قزوین برگزار می‌شود.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط