سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۰/۱۰

ضیائی:

در سال جاری 292 پرونده در کمیسیون ماده پنج بررسی شد

حمید ضیائی، سرپرست معاونت شهرسازی و معماری شهرداری قزوین، از بررسی 292 پرونده در کمیسیون ماده پنج در 9 ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری قزوین؛ ضیائی افزود: در این مدت 10 جلسه کمیسیون ماده پنج و 22 جلسه کمیته فنی برگزار شده است.

وی اضافه کرد: اخذ مصوبات کمیسیون ماده پنج و ابلاغ به مناطق سه گانه، اخذ مصوبات از کارگروه امور زیربنایی و ابلاغ به مناطق سه گانه، بروزرسانی نقشه های طرح تفصیلی در محیط GIS، بروزرسانی اطلاعات و نقشه ها در سیستم شهرسازی سرا، بررسی مجموعه ضوابط و مقررات شهرسازی مرتبط با طرح تفصیلی شهر و برنامه، بررسی طرح های توسعه شهری ارسال شده توسط مشاوران مختلف از مهمترین اقدامات حوزه طرح تفصیلی در این مدت بود.

ضیائی ابلاغ طرح تفصیلی ناحیه منفصل شهری مشعلدار و خیرآباد، بررسی و ارائه طرح بلوار آیت الله خامنه ای در جلسات کمیته فنی و کمیسیون ماده پنج و ابلاغ مدارک طراحی شهری، بهسازی و تجدید حیات محله بلاغی شهر قزوین توسط شورای عالی شهرسازی و معماری ایران را از دیگر اقدامات حوزه طرح تفصیلی در 9ماه سال جاری عنوان کرد.

این مقام مسئول ادامه داد: تدوین دفترچه مصوبات کمیسیون ماده پنچ سال 97، تهیه طرح جامع شهر و برنامه در محیط GIS، منطقه بندی جدید شهر و تهیه نقشه و ضوابط منطقه چهار شهر قزوین، تهیه نقشه حریم ماده صد، نهایی کردن طرح تفصیلی منطقه یک و ارسال آن به دبیرخانه و بررسی ضوابط بافت تاریخی شهر قزوین در جلسه کمیسیون ماده پنج از مهمترین اقدامات حوزه طرح تفصیلی در این مدت بود.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط