شنبه ۱۳۹۲/۰۴/۱۵

منجم، رئيس اداره روابط عمومي شهرداري قزوين:

بيان اقدامات شهرداري قزوين، موجب افزايش آگاهي شهروندان است

بايد اقدامات مجموعه شهرداري از طريق روابط عمومي‌ها اطلاع رساني دقيق، درست و شفاف شود تا سطح آگاهي شهروندان از ارائه خدمات شهرداري قزوين افزايش يابد.

 

رئيس اداره روابط عمومي شهرداري قزوين گفت: بايد اقدامات مجموعه شهرداري از طريق روابط عمومي‌ها اطلاع رساني دقيق، درست و شفاف شود تا سطح آگاهي شهروندان از ارائه خدمات شهرداري قزوين افزايش يابد و اقدامات مهم و شاخص شهرداري براي تحول شهر ناديده گرفته نشود.
به گزارش اداره روابط عمومي شهرداري قزوين؛ علي رضا منجم در پنجمين جلسه روابط عمومي‌هاي شهرداري قزوين كه به ميزباني سازمان نوسازي و بهسازي شهر قزوين در مجموعه تاريخي و فرهنگي سعدالسلطنه برگزار شد؛ با اشاره به اينكه بايد در اسرع وقت به همه انتقاداتي كه از وضعيت سطح شهر مي‌شود پاسخ صحيح، مناسب و شفاف داده شود، افزود: متاسفانه در برخي مواقع ديده مي‌شود كه برخي از اتفاقات كوچك در رسانه‌ها با نگاه منفي اطلاع رساني وسيع مي‌شود و همه كارهاي شاخص و مهم شهرداري قزوين را ناديده مي‌گيرند.
اين مسوول افزود: روابط عمومي ها با توجه به نقش حساس شان در امر اطلاع رساني بايد تلاش كنند تا بتوانند سطح آگاهي شهروندان را با استفاده از كليه ابزار ممكن افزايش دهند.
رئيس اداره روابط عمومي شهرداري قزوين گفت: بايد اطلاع رساني به گونه اي باشد كه شهروندان خودشان بتوانند به راحتي در خصوص عملكرد مجموعه شهرداري قضاوت كنند.
وي با بيان اينكه حوزه تشريفات در  اداره روابط عمومي شهرداري قزوين راه اندازي خواهد شد، گفت: برگزاري مراسم هاي متعدد در شهرداري قزوين در مناسبت هاي مختلف و همچنين ميزباني مناسب از مهمان هاي خارج از استان ضرورت راه اندازي اين حوزه در شهرداري قزوين احساس مي‌شد.
اين مسوول بيان كرد: در اواخر مرداد ماه افتتاح چند پروژه شاخص و مهم در دستور كار قرار دارد كه بايد به نحو مناسب براي آگاهي شهروندان اطلاع رساني مناسب مي‌شود.
وي با اشاره به افتتاح تقاطع غيرهمسطح امام علي(ع)، فاز اول هفت هكتاري دهكده طبيعت و مراسم روز قزوين در ماه هاي آينده افزود: امسال برنامه‌ريزي شده است برنامه‌هاي روز قزوين در سه محور اصلي و چند برنامه جانبي ديگر برگزار شود و براي اولين بار برنامه مجمع جهاني شهر اسلامي در قزوين برگزار خواهد شد.
منجم افزود: بر اساس تفاهم نامه‌اي اين مجمع در شهر قزوين با حمايت نماينده ولي فقيه در استان قزوين و دانشگاه امام صادق(ع) با نگاه علمي برگزار خواهد شد و در اين مجمع شهرهاي اسلامي از تمام زوايا مورد بررسي قرار خواهد گرفت و شهرداران كلان شهرها و چندين شهر اسلامي از ساير كشورها در اين مجمع حضور پيدا خواهند كرد.
اين مسوول اضافه كرد: سومين دوره جشنواره بازي و اسباب بازي و دومين دوره تجليل از مفاخر و نخبگان از ديگر برنامه هاي اصلي روز قزوين در 9 شهريور ماه سال جاري خواهد بود.
پايان پيام

 

تصاویر مرتبط