یکشنبه ۱۳۹۸/۰۹/۲۴

ضیائی:

اولین سمینار آموزشی با محوریت ایمنی و حریق در پروژه‌های ساختمانی برگزار می‌شود

حمید ضیائی، سرپرست معاونت شهرسازی و معماری شهرداری قزوین از برگزاری اولین سمینار آموزشی با محوریت رعایت درز انقطاع و ایمنی و حریق در همه پروژه‌های ساختمان‌ی با حضور مسئولان دفاتر مهندسی شهر قزوین خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری قزوین؛ ضیائی گفت: با توجه به مصوبه هیات چهارنفره استان در سال 97 مبنی بر رعایت درز انقطاع در کلیه ساختمان‌ها و همچنین اهمیت مفاد مبحث سوم مقررات ملی ساختمان(ایمنی و حریق)، کنترل و بررسی این دو موضوع به طور ویژه در دستور کار معاونت شهرسازی و معماری قرار دارد.

وی با تاکید بر اهمیت مباحث رعایت درز انقطاع و ایمنی و حریق در کلیه فرآیند اجرای پروژه‌های ساختمانی و اطلاع رسانی درست به مهندسان طراح و ناظر، بیان کرد: بازدیدهای  متعددی از ساختمان‌های در حال احداث جهت رعایت درز انقطاع و ایمنی و حریق جهت تائید صدور پروانه و پایانکار ساختمانی صورت می‌گیرد.

این مقام مسئول اضافه کرد: جهت اطلاع‌رسانی دقیق از آخرین وضعیت مباحث فوق و تاکیدات ویژه در این راستا، این معاونت، برگزاری این سمینار آموزشی را با حضور مسئولان دفاتر مهندسی شهر برنامه ریزی کرده است.

وی اعلام کرد: این سمینار آموزشی نهم دی ماه در سالن قائم واقع در چهارراه عمران برگزار می شود.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط