دوشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۱۳

ضیائی:

مشارکت دانش آموزان در تصمیم گیری های مدیریت شهری افزایش می یابد

حمید ضیائی، سرپرست معاونت شهرسازی و معماری شهرداری قزوین و رئیس شورای اجرایی شهر دوستدار کودک گفت: ایجاد شرایط لازم به منظور حضور دانش آموزان و مشارکت آنان در پروژه‌ها و برنامه های شهری یکی از اهداف مدیریت شهری در شورای اجرایی شهر دوستدار کودک است.

به گزارش روابط عمومی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری قزوین؛ ضیائی ضمن تبریک روز دانش آموز گفت: امیدواریم با فراهم آوردن شرایط لازم به منظور ایجاد تعامل دوسویه میان شهرداری و ارگان‌های مرتبط با حوزه کودکان و دانش آموزان از جمله اداره کل آموزش و پرورش، کانون های پرورش فکری کودکان و نوجوانان و . . . بتوانیم گام های موثری در راستای استانداردسازی  فضاها، مناسب سازی کالبدی فضاهای زیستی کودکان و نوجوانان با استفاده از تمامی امکانات موجود را برداریم.

این مقام مسئول بیان کرد:  به طور قطع فضاهای شهری استاندارد موجب رشد فکری و اجتماعی، ارتقاء مهارت‌های اجتماعی، تفریح، سرگرمی، جنب و جوش، شادی، آرامش و امنیت کودکان  و دانش آموزان شده و مسیر پیشرفت آن‌ها را هموار خواهد کرد.

وی اضافه کرد: بدیهی است وجود دانش آموزان آگاه، متعهد و توانمند همانند گوهری گرانبها برای جامعه محسوب می‌شود و توجه به آنان، نیازمند عزمی جدی به منظور ایجاد هماهنگی و همکاری میان همه دستگاه های مختلف استانی است.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط