شنبه ۱۳۹۸/۰۷/۰۶

ضیائی:

سرعت رسیدگی به پرونده‌های کمیسیون ماده صد افزایش می‌یابد

حمید ضیائی، سرپرست معاونت شهرسازي و معماري شهرداري قزوين گفت: در راستای تسریع در پاسخگویی شفاف به شهروندان، سرعت رسیدگی به پرونده‌های کمیسیون ماده صد افزایش می‌یابد.

به گزارش روابط عمومي معاونت شهرسازي و معماري شهرداري قزوين؛ ضیائی با تاکید بر جلوگیری از نگهداری بیش از حد و بلاتکلیف ماندن پرونده‌های ماده صد در مناطق سه گانه افزود: همچنین روند رسیدگی به پرونده‌های که نیاز به زمان برای تکمیل مدارک و بررسی بیشتری دارند، باید با سرعت بیشتری انجام شود.

وی افزود: آموزش‌های مورد نیاز به کارکنان کمیسیون ماده صد ارائه شده است تا پرونده‌های ارسالی با کمترین خطا کنترل و بررسی شوند و این مهم در راستای رضایت مندی مردم و در نهایت کاهش اعتراضات مردم از آراء کمیسیون‌ ماده صد نقش مهمی دارد.

این مقام مسئول تاکید کرد: در این راستا جلسات متعددی برای بررسی عملکرد کمیسیون ماده صد مناطق سه گانه شهرداری برگزار شده و در این جلسات مشکلات و موانع موجود در روند بررسی پرونده‌های کمیسیون ماده صد مورد بررسی قرار گرفته است.

وی ادامه داد: با بررسی مشکلات و پیگیری‌های مجدد، تلاش خواهد شد تا رسیدگی به پرونده‌های کمیسیون ماده صد در کمترین زمان انجام شود. 

پایان پیام. 

تصاویر مرتبط