شنبه ۱۳۹۲/۰۲/۱۴

ايرواني، مديرعامل صندوق احياء و بهره‌برداري از اماكن تاريخي و فر

شهرداري قزوين در احياي سعدالسلطنه خدمت بزرگي به شهروندان كرده است

نقطه اوج مشاركت شهرداري قزوين در مرمت و بهسازي اماكن تاريخي و فرهنگي با صندوق حفظ و احياء و بهره‌برداري از اماكن تاريخي و فرهنگي كشور مرمت و بهسازي مجموعه تاريخي و فرهنگي سعدالسلطنه بود.

 

مديرعامل و رئيس هيات مديره صندوق حفظ و احياء و  بهره برداري از اماكن تاريخي و فرهنگي كشور گفت: نقطه اوج مشاركت شهرداري قزوين در مرمت و بهسازي اماكن تاريخي و فرهنگي با مجموعه صندوق حفظ و احياء و  بهره‌برداري از اماكن تاريخي و فرهنگي كشور، مرمت و بهسازي مجموعه تاريخي و فرهنگي سعدالسلطنه بود كه اقدام ارزشمندي تلقي مي‌شود.
به گزارش اداره روابط عمومي شهرداري قزوين؛ احسان ايرواني در مراسم بهره برداري  از مرمت و بهسازي فضاهاي جديد سعدالسلطنه كه با حضور مسوولان ارشد استاني و شهري برگزار شد، افزود: شهرداري قزوين در حفظ و احياي مجموعه تاريخي و فرهنگي سعدالسلطنه خدمت بزرگي به شهروندان كرده است كه اين شايستگي بزرگي مي‌باشد.
وي ادامه داد: آنچه كه در موضوع مشاركت در زمينه مرمت و بهسازي وجود دارد اين است كه اين مجموعه در زمينه اساتيد و متخصصان كمبودي ندارد اما در زمينه مشاركت نهادهاي مختلف بايد همت بيشتري در كشور صورت گيرد.
ايرواني با اشاره به مرمت و بهسازي مجموعه با ارزش تاريخي و فرهنگي سعدالسلطنه بيان كرد: اميدواريم چنين همتي در ساير شهرداري‌هاي كشور همانند شهرداري قزوين براي مرمت و بهسازي بناهاي تاريخي وجود داشته باشد.
پايان پيام

 

تصاویر مرتبط