سه‌شنبه ۱۳۹۸/۰۵/۱۵

ضیائی:

گزارشات آماری شهرسازی مناطق سه‌گانه شهرداری قزوین یکسازی می‌شود

حمید ضیائی، معاون شهرسازی و معماری شهرداری قزوین، از یکسان‌سازی گزارشات آماری شهرسازی مناطق سه گانه شهرداری قزوین در راستای انجام برنامه‌ریزی و تصمیم گیری های درست با استفاده از ابزارهاي آماري خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری قزوین؛ ضیائی در نشست با مسئولان روابط عمومی شهرسازی مناطق سه گانه و کارشناسان سازمان فاوا شهرداری قزوین با محوریت یکسان سازی گزارشات آماری شهرسازی و بررسی مشکلات موجود در این زمینه گفت: هرچه سریع تر مشکلات موجود در ارائه گزارشات آماری شهرسازی باید حل و همه آمارهای شهرسازی یکپارچه سازی شود.

وی با تاکید بر اصلاح برخی از گزینه های گزارشگیری در سیستم سرا و بررسی مغایرت های آماری شهرسازی گفت: آمار، زیربنای تمام فعالیت های یک مجموعه است،  درصورتی که آمار قابل اطمینان در مجموعه وجود نداشته باشد، برنامه‌ریزی، ارزیابی و تصمیم‌گیری‌ها با مشکل روبه رو می‌شود و حتی ممکن است به مسیرهای غلط منجر شود.

این مقام مسئول افزود: یکی از مهمترین سیاست‌های شهرداری، رویکرد شفافیت بین شهروندان و مدیریت شهری است که خوشبختانه در این راستا گام‌های خوبی از سوی این معاونت برداشته شده است.

ضیائی ادامه داد: اطلاعات متناقض باعث می‌شود که تصمیم‌گیری‌ها دچار مشکل شود، اما یکپارچه سازی آمار به خصوص در زمینه اطلاعات شهرسازی، باعث می شود بهره برداری موثر و کارآمد صورت گیرد.

گفتنی است؛ در این جلسه مشکلات موجود در ارائه گزارشات آماری شهرسازی توسط کارشناسان ارائه شد و تصمیمات لازم جهت حل مشکلات و یکپارچه سازی اتخاذ شد.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط