چهارشنبه ۱۳۹۱/۱۲/۳۰

پيام نوروزي مسعود نصرتي، شهردار قزوين به شهروندان:

شهري در شان مردم شريف قزوين خواهيم ساخت

در آستانه سال جديد، مسعود نصرتي شهردار قزوين در پيامي به شهروندان با تشكر از مشاركت آنان در توسعه و عمران شهري، براي همگان سالي پربار و سرشار از موفقيت در سايه الطاف خداوندي و توجهات حضرت ولي عصر (عج) آرزو كرد.

 

شهردار قزوين در پيام نوروزي خود آورده است: آغاز سال نو و فرارسيدن بهار طبيعت و نوروز باستاني را به همه همشهريان عزيزم شادباش عرض نموده و در سال پيش رو، براي تمامي مردم شريف و پر تلاش شهر فرهنگي، تاريخي و مذهبي قزوين، شهر چهار انبيا، چهارمين حرم اهل بيت و پايتخت خوشنويسي ايران اسلامي، عزت و سربلندي همراه با سلامتي و آسايش آرزو مي کنم.
به گزارش اداره روابط عمومي شهرداري قزوين؛ مسعود نصرتي در آستانه سال جديد با انتشار پيام نوروزي به شهروندان بيان كرد: سال گذشته را با شعار "تحقق توسعه شهري پايدار با رويکردهاي فرهنگي_اجتماعي و اعتمادسازي جهت جلب مشارکت شهروندان به عنوان بزرگترين سرمايه شهر" آغاز کرديم و به لطف و مدد الهي و در پي مشاركت گسترد? شهروندان عزيز و همراهي ويژ? اعضاي شوراي اسلامي شهر قزوين و حمايت مديران ارشد استاني و نمايندگان محترم مجلس شوراي اسلامي، سالي پر بار و پر ثمر، همراه با تحقق بودجه براي عمران و آباداني روز افزون قزوين ما بود.
در بخشي از اين پيام آمده است؛ شهرداري و شوراي اسلامي شهر قزوين با عنايت به فرموده رهبر معظم و فرزانه انقلاب، مبني بر "توليد ملي و حمايت از کار وسرمايه ايراني" حقيقتاً کار و خدمت را متراکم و با مشارکت شهروندان، پروژه هاي مختلفي را در عرصه هاي گوناگون شهري به اتمام رساندند و در تحقق شهر انديشه محور و شهر مدرن، گامهاي استواري برداشته شد و اين روند اميد بخش، با هم افزايي همه مسئولين و اتحاد و همدلي به حول و قوه الهي تداوم خواهد يافت.
در اين پيام آمده است؛ سالي که گذشت، سالي که طرح هاي عمراني، خدماتي و رفاهي متعدد و جذب سرمايه گذار در بخش هاي مختلف و بهره برداري و ادام? کار پروژه هاي شاخص نظير تقاطع هاي غير همسطح، برج هاي تجاري- اداري -مسکوني، مرکز دفن مهندسي-بهداشتي زباله شهري-المان ميدان ورودي مينودر، بوستان هاي شهري ،... و برگزاري "جشن روز قزوين- 9شهريور" به منظور افزايش سطح رفاه و آرامش شهروندان و در نهايت جذب گردشگران داخلي و خارجي همراه بود و به لطف همشهريان صبور،که با اميد به ساختن شهر عزيزمان به قزويني در جايگاه واقعي، چشمان خود را بر برخي سختي هاي پيش آمده بسته و با سعه صدر، مديريت شهري خدمتگزار را بيش از گذشته تشويق كردند، شادابي ، سرزندگي و نشاط را به شهر و شهروندان ما نويد داد.
اميد آن داريم که با اين پشتيباني ها و همراهي هاي شهروندان گرامي، در سال جديد با اتمام طرح هاي نيمه تمام، شهري درخور مردم شريف قزوين را بهتر از گذشته بسازيم.
در پايان اين پيام آمده است؛ و اينک، در آستانه تلألو زيبايي و طلوع عظمت خداوندي بر چهره زمين و فرا رسيدن نوروز باستاني ،ضمن سپاس از خداي متعال براي سالي كه گذشت و اميد به ياري او در سال نو و با ارج نهادن و سپاس از همکاري و همراهي همه عزيزان در سال 1392،فرا رسيدن سال نو و نوروز باستاني را خدمت خانواده هاي معظم و معزز شهداء و مردم فهيم، همراه و قدرشناس قزوين، شوراي اسلامي شهر، همکاران شهرداري، مسئولين و مديران استان قزوين تبريک و تهنيت عرض نموده و براي همگان سالي پربار و سرشار از موفقيت در سايه الطاف خداوندي و توجهات حضرت ولي عصر (عج) آرزومندم.
اين رويش پر سروش در منظر بندگان صالح حضرت دوست، آيه هاي عارفانه اي است که محّول حال است و مقلب قلوب و ابصار.
پايان پيام
 

 

تصاویر مرتبط