پنجشنبه ۱۳۹۱/۱۰/۲۸

همسر شهيد انتظاري:

شهيد انتظاري، به صله رحم اهميت مي داد

شهردار قزوين به همراه مدير کل سياسي و انتظامي استانداري قزوين، معاون خدمات شهري، روساي امور اداري، ايثارگران، اداره روابط عمومي و سرپرست سازمان زيباسازي شهرداري شب گذشته با خانواده شهيد"نادر شهرآباد انتظاري"ديدار و گفتگو کردند.

 

همسر شهيد نادر انتظاري با اشاره به 2 سال زندگي مشترک با شهيد گفت: بعد از هر 45 روز که ايشان به مرخص مي آمدند، سعي مي کردند به همه اقوام و آشنايان سربزند و بسيار به صله رحم اهميت مي داد.
برادر شهيد:
نادر در بين خانواده نمونه بود
خسرو انتظاري، برادر شهيد و بازنشسته شهرداري قزوين نيز در اين ديدار گفت: ديدار مديران شهري با خانواده شهدا، موجب دلگرمي و قوت قلب خانواده به ويژه مادر است.
برادر شهيد افزود: بعد از فوت پدر، تنها مرد خانه نادر بود که تگيه گاه خانواده محسوب مي شد.
وي با اظهار اينکه نادر يک مغازه لوازم تحريري داشت، افزود: نادر در بين خانواده نمونه بود و شهادت قسمتش شد.
 
فصيحي رامندي، مدير کل سياسي و انتظامي استانداري قزوين:
ديدار پيوسته مديران شهرداري با شهدا قبل تقدير است
فرج اله فصيحي رامندي، مدير کل سياسي و انتظامي استانداري قزوين نيز در اين ديدار با تقدير از برنامه پيوسته ديدار مديران شهرداري با خانواده شهدا گفت: براي من توفيقي مضاعفي است که با مديران شهرداري براي ديدار با خانواده شهدا حاضر مي شوم.
وي با اشاره به اينکه ديدار با خانواده شهدا ايجاد همبستگي معنوي ايجاد مي کند افزود: دوران دفاع مقدس در تاريخ کشور ما ماندگار است و  افرادي به عنوان رزمنده گزينش شدند و آناني که شهيد شدند يقينا داراي روحيات خاصي بودند که يقينا شهيد نادر انتظاري هم داراي همين خصوصيات بوده است.
اين فرمانده دفاع مقدس با اظهار اينکه توفيق داشتم با 800 نفر از شهداي دفاع مقدس استان قزوين همرزم بودم، تصريح کرد: آناني که شهيد شدند به يک مقامي رسيدند و عروج کردند و خانواده شهدا چشم چراغ ملت هستند.
 
 
نصرتي، شهردار قزوين:
تشکيل کانون بازنشستگان شهرداري در برنامه کاري قرار گيرد
مسعود نصرتي، شهردار قزوين نيز در اين ديدار گفت: تجليل از مقام شهدا و ديدار با خانواده اين عزيزان را که براي دين و کشور جان خود را فدا کردن بر خود واجب مي دانيم.
نصرتي با توجه به حضور برادر شهيد انتظاري که جزو بازنشستگان شهرداري مي باشد، نيز تصريح کرد: از مدير امور اداري شهرداري مي خواهم پيگير تشکيل کانون بازنشستگان شهرداري و برگزاري همايش تجليل از بازنشستگان در دهه فجر امسال باشد.
شايان ذکراست؛ شهيد نادرشهرآباد انتظاري در دوازدهم مرداد 1340 در شهر قزوين به دنيا آمد. پدرش ابوالقاسم (فوت1362) و مادرش اقدس‌بانو نام داشت. 12 ماه به صورت داوطلبانه به جبهه رفت و سال 1367 ازدواج کرد. به عنوان سرباز ارتش در جبهه حضور يافت. بيست و يکم تير 1367، در بمباران شيميايي عين‌خوش به شهادت رسيد.
 مزار او در گلزار شهداي قزوين واقع است.
پايان پيام


 

تصاویر مرتبط