شنبه ۱۳۹۷/۰۷/۱۴

نظری‌پور، معاون معماری و شهرسازی شهرداری قزوین:

دستور توقف برای 37 مورد احداث ساختمان در جهت برخورد با سد معابر عمومی و اشغال پیاده روها صورت گرفت

نظری‌پور، معاون معماری و شهرسازی شهرداری قزوین گفت:تعداد 37 مورد دستور توقف احداث ساختمان در جهت برخورد با سد معابر عمومی و اشغال پیاده روها توسط اداره نظارت بر ساخت و ساز های معاونت شهرسازی و معماری صورت گرفته است.

به گزارش روابط عمومي معاونت شهرسازي و معماري شهرداري قزوين؛ نظري‌پور افزود: در راستای بند 2 ماده 55 قانون شهرداری ها و بند 11، 12، 13 آیین نامه حفاظتی کارگاه های ساختمانی 37 دستور توقف احداث ساختمان در جهت برخورد با سد معابر عمومی و اشغال پیاده روها توسط اداره نظارت بر ساخت و ساز های این حوزه صورت گرفته است.

وی بیان کرد: با توجه به بند 2 ماده 55 قانون شهرداری ها و بند 11، 12، 13 آیین نامه حفاظتی کارگاههای ساختمانی و بند 15 پروانه ساختمانی که استفاده از معابر فقط به صورت موقت و با مجوز از شهرداری امکان پذیر است، بر این اساس، برخورد با سد معابر عمومي و اشغال پياده روها در دستور کار این حوزه قرار دارد.

نظری پور اضافه کرد: با توجه به اهمیت موضوع مکاتبات در راستای اجرای این قانون در 6 ماهه ابتدای سال 97 به تعداد 37 مورد مکاتبه انجام گردیده که  نسبت به 6 ماهه نخست سال 96 که 11 مورد مکاتبه انجام شده افزایش 236درصدی داشته است.

پایان پیام

تصاویر مرتبط