سه‌شنبه ۱۳۹۶/۰۶/۲۱

نظري‌پور، معاون شهردار قزوين:

دوره‌هاي آموزشي تخصصي براي کارکنان اجرائيات برگزار شد

فرزانه نظري‌پور، معاون شهرسازي و معماري شهرداري قزوين گفت: در راستاي بالا بردن سطوح فني و شهرسازي، دوره‌هاي آموزشي براي کارکنان اجرائيات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي معاونت شهرسازي و معماري شهرداري قزوين؛ فرزانه نظري‌پور افزود: اين دوره با هماهنگي مديريت تدوين و مقررات معاونت شهرسازي و معماري شهرداري قزوين به همراه مديريت منطقه يک شهرداري قزوين برگزار شده است.

وي بيان کرد: در اين دوره آموزشي توضيحاتي درباره مباحث اصلي تخلفات ساختماني که مغاير اصولي فني و ضوابط شهرسازي هستند ارائه شده است.

اين مقام مسوول اضافه کرد: عدم رعايت نکردن بر و کف ساختماني، عدم رعايت ضوابط سيما و منظر شهري، پيشرفتگي به سمت حياط با توجه به عدم رعايت سايه‌اندازي همسايگان مجاور بنا، تضييع حقوق همسايگان از جمله موضوعاتي است که در اين آموزشي ارائه شد.

معاون شهرسازي و معماري شهرداري قزوين گفت: در اين دوره آموزشي علاوه بر گفت و گو در رابطه با مسائل ساختماني که در حال ساخت هستند، نحوه برخورد با تخلفات ساختمان‌هاي که در حال تعميرات جزيي و تغيير کاربري پلاک‌هاي که در بر خيابان هاي اصلي واقع شده اند را مورد بحث قرار داده است.

 

پايان پيام

تصاویر مرتبط