دوشنبه ۱۳۹۵/۰۴/۲۸

اولين جلسه کارگروه تخصصي معاونت شهرسازي و معماري شهرداري قزوين برگزار شد

در راستاي تهيه برنامه راهبردي – عملياتي شهرداري قزوين اولين جلسه کارگروه تخصصي معاونت شهرسازي و معماري شهرداري قزوين برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومي معاونت شهرسازي و معماري شهرداري قزوين؛ اولين جلسه کارگروه تخصصي شهرسازي و معماري شهرداري قزوين به استناد بخشنامه بودجه سال 1395 شهرداري‌هاي کشور و دستورالعمل تهيه، تصويب، اجرا و پايش برنامه عمليات نوسازي، عمران و اصلاحات شهر در راستاي تهيه برنامه راهبردي – عملياتي شهر و شهرداري، برگزار شد.

در اين گزارش آمده است؛ فرزانه نظري‌پور معاون شهرسازي و معماري شهرداري قزوين در اين جلسه به ارائه گزارشي از مطالعات انجام شده در مرحله اول طرح در قالب مطالعات اسنادي و مرحله دوم در قالب شناخت و تحليل وضع موجود شهر پرداخت و در ادامه توضيحاتي در ارتباط با روند مطالعه طرح‌هاي فرادست درباره برنامه پنج ساله راهبردي – عملياتي شهرداري قزوين ارائه کرد.

 بر اساس اين گزارش؛ اعضاي حاضر در جلسه به تبادل نظر در ارتباط با موارد مطرح شده پرداختند و نظرات حوزه‌هاي مختلف درباره مراحل اين طرح به ويژه مرحله چشم‌اندازسازي براي شهر مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.

گفتني است؛ در پايان جلسه مطابق نظر اعضاي کارگروه مقرر شد که جلسات تخصصي با حضور اعضا در قالب کميته فني براي بررسي بيشتر مطالعات در قالب دوره‌هاي زماني مشخص برگزار شود تا کارگروه بتواند با دقت هر چه بيشتر در روند شکل‌گيري برنامه تاثير مستقيم داشته باشد.

لازم به ذکر است؛ اين جلسه با حضور معاون شهرسازي و معماري، مديرعامل سازمان خدمات طراحي، مديرعامل سازمان زيباسازي، مديرعامل سازمان نوسازي و بهسازي، مدير منطقه نمونه گردشگري باراجين، مدير اداره طرح‌هاي تفصيلي و اجرايي معاونت شهرسازي، مدير اداره تدوين ضوابط و مقررات معاونت شهرسازي و مسوولان شهرسازي و طرح تفصيلي مناطق سه گانه شهرداري قزوين برگزار شد.

تصاویر مرتبط