یکشنبه ۱۳۹۴/۱۰/۲۷

نظري‌پور، معاون شهردار قزوين مطرح کرد؛

استقبال بي‌نظير هنرمندان از جشنواره استقبال از بهار 95

فرزانه نظري پور، معاون شهرسازي و معماري شهرداري قزوين و رئيس هيئت مديره سازمان زيباسازي شهرداري قزوين گفت: فراخوان اين جشنوراه در سراسر کشور منتشر و مورد استقبال بي نظير هنرمندان کشوري قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومي سازمان زيباسازي شهرداري قزوين؛ نظري پور افزود: 480 اثر ارسال شده از هنرمندان سراسر کشور به ويژه استان هاي همجوار به دبيرخانه جشنوراه ارسال شدند که با هدف کاهش خطا، اسامي شرکت کنندگان جاي خود را  به کد داد تا بدون توجه به شخص کيفيت آثار مورد داوري قرار گيرد.

وي اضافه کرد: آثار هنرمدان در اشل کوچک و به صورت ماکت ارائه شده و همچنين قابليت اجرا در اندازه هاي واقعي نيز به صورت رايانه اي مورد ارزيابي قرار گرفتند تا بتوانيم بهترين آثار را براي افزايش زيبايي بصري در شهر براي شهروندان  مسافران نوروزي فراهم آوريم.

اين مسئول بيان کرد: در مرحله اول داوري آثار کپي و تکراري از گردونه رقابت حذف و ساير آثار مورد ارزيابي قرار گرفتند و خوشبختانه در اين جشنواره به دليل نبود محدوديت براي شرکت کنندگان اساتيد و دانشجويان در يک عرصه يکسان به رقابت پرداختند.

معاون شهرسازي شهرداري قزوين گفت: اين آثار با توجه به شاخصه هاي مورد  نظر سازمان مورد داوري قرار خواهند گرفت و آثار برگزيده در اين جشنوراه از 20 اسفند ماه سال جاري براساس مکان يابي هاي انجام شده در سطح شهر قرار خواهد گرفت.

وي افزود: علاوه بر اين در مرحله اجرا نيز تمامي المان ها تحت نظارت شوراي راهبردي قرار خواهند گرفت تا المان هاي طراحي و ساخته شده بتواند سرزندگي و طراوت را براي شهروندان به ارمغان آورد.

نظري پور ادامه داد: از لحاظ کمي و کيفي آثار ارائه شده به دبيرخانه نسبت به گذشته وضعيت بهتري داشته و شاهد رشد کمي و کيفي در اين حوزه بوده ايم.

 

تصاویر مرتبط