یکشنبه ۱۳۹۴/۰۹/۱۵

حبيبي، معاون عمراني استانداري قزوين:

توسعه شهر قزوين بر اساس مطالعات تخصصي است

منوچهر حبيبي، معاون عمراني استانداري قزوين گفت: توسعه شهر قزوين بر اساس تکيه بر سرمايه‌هاي اجتماعي، قدمت و تاريخ کهن شهر قزوين، چشم‌اندازهاي پيش‌بيني شده و مطالعات تخصصي است.

به گزارش اداره روابط عمومي و امور بين‌الملل شهرداري قزوين؛ حبيبي در آئين رونمايي کتاب بانک پروژه‌هاي مطالعاتي و طراحي شهرداري قزوين و نسخه به روز رساني اطلس شهر قزوين که به ميزباني سازمان خدمات طراحي شهرداري قزوين با حضور مديران استاني و شهري برگزار شد، افزود: شهر قزوين در مسير تحول قرار گرفته است و با توجه به موقعيت استراتژي شهر قزوين، تحول اين شهر ضروري بود.

وي با تقدير از زحمات شهرداري قزوين در راستاي انجام اقدامات ارزشمند براي توسعه شهر بيان کرد: اميدوارم همه شهرداري‌هاي استان بتوانند از خدمات سازمان خدمات طراحي شهرداري قزوين استفاده کنند.

معاون استاندار قزوين اظهار کرد: بعد از کلان شهرها، شهر قزوين داراي بيشترين سرانه بودجه شهروندي است و بر اين اساس هر چقدر سرانه بودجه شهروندي بيشتر باشد خدمات بيشتري به شهروندان ارائه مي‌شود.

اين مقام مسوول ادامه داد: قزوين نيازمند توسعه پايدار است و بايد اين شهر در همه زمينه‌هاي اجتماعي، اقتصادي و فرهنگي به صورت يکسان توسعه پيدا کند.

حبيبي با تاکيد بر تامين نيازهاي امروز و آينده شهر گفت: اداره خردمندانه و هوشمندانه شهر با مشارکت شهروندان باعث مي‌شود در توسعه شهر موفق باشيم.

معاون استاندار قزوين بيان کرد: اقدامات توسعه شهر بايد بر اساس مطالعات کارشناسي و علمي باشد که خوشبختانه در اين مسير در حال حرکت هستيم.

پايان پيام

 

تصاویر مرتبط