چهارشنبه ۱۳۹۴/۰۸/۰۶

در مهر 94صورت گرفت؛

انعكاس 867 خبر از شهرداري قزوين در رسانه‌ها

خبرگزاري فارس، پايگاه خبري صداي قزوين، روزنامه‌ محلي ولايت، هفته‌نامه حديث، روزنامه سراسري کسب و کار و ضميمه روزنامه سراسري همشهري در انعكاس اخبار در مهر 94 بيشترين همكاري را با مجموعه مديريت شهري قزوين داشتند.

 

به گزارش واحد اطلاع‌رساني و ارتباطات رسانه‌اي اداره روابط عمومي و امور بين‌الملل شهرداري قزوين؛ با همكاري رسانه‌ها در مهر سال جاري 867 خبر از شهرداري قزوين و سازمان‌هاي وابسته در رسانه‌هاي مكتوب و مجازي در گستره استاني و كشوري انعكاس يافته است.
در اين گزارش آمده است؛ در بين روزنامه‌هاي استاني، روزنامه ولايت با 47 خبر  و روزنامه صبح وطن قزوين با 20 خبر بيشترين همکاري را در اطلاع رساني با شهرداري قزوين در همين مدت داشتند.
بر اساس اين گزارش؛ خبرگزاري فارس با 42 خبر، خبرگزاري ايرنا 17خبر، خبرگزاري مهر با 15 خبر، خبرگزاري ايسنا با 11 خبر، خبرگزاري تسنيم با 8خبر، خبرگزاري ايلنا با 8خبر، خبرگزاري برنا با 7 خبر، خبرگزاري بسيج با 4 خبر و خبرگزاري شبستان با 2خبر به ترتيب بيشترين همکاري را در اين مدت با مجموعه شهرداري قزوين و سازمان‌هاي وابسته در انعکاس اخبار و اطلاع رساني از آخرين اقدامات مديريت شهري داشتند.
بر اساس اين گزارش؛ در بين پايگاه‌هاي خبري، پايگاه خبري صداي قزوين با 53خبر، صبح قزوين با 4خبر و شاخص نيوز با 5 خبر بيشترين همکاري را با اين مجموعه در همين مدت داشتند.
بر اساس اين گزارش؛ در بين هفته‌نامه‌هاي محلي، هفتهنامه حديث با 13خبر، هفته‌نامه مينودر و  هفته نامه افق آينده با 3خبر، هفته نامه فروردين امروز، تاک قزوين، رايحه مهر و هفته‌نامه تابان با 2خبر بيشترين همکاري را در اطلاع رساني با شهرداري قزوين در همين مدت داشتند.
به گزارش واحد اطلاع‌رساني و ارتباطات رسانه‌اي اداره روابط عمومي و امور بين‌الملل شهرداري قزوين؛ در اين مدت نيز دوهفته نامه آرمان مردم با 3 خبر و نشريات دوهفته نامه سلوک و ماهنامه صداي قزوين با درج تنها يک خبر در اين مدت با اين مجموعه همکاري داشتند.
بر پايه اين گزارش؛ در بين ضميمه رسانه‌هاي مکتوب سراسري ضميمه روزنامه همشهري با 19خبر، جوان با 8خبر، ايران با 7خبر و جام جم با 6خبر بيشترين همكاري را با اين مجموعه در مهر ماه سال جاري داشتند.
در اين گزارش آمده است؛ در بين رسانه‌هاي مکتوب سراسري روزنامه کسب و کار با 6خبر، کار و کارگر با 5خبر، دنياي اقتصاد با 4 خبر، رسالت با 3خبر، روزنامه‌هاي فرهيختگان و جمهوري اسلامي با 2خبر، روزنامه‌هاي قدس، فرصت امروز، ابرار اقتصادي، هدف و اقتصاد، سايه تهران تنها با درج يک خبر با اين مجموعه در اين مدت همکاري داشتند.
گفتني است؛ اين آمار از نشرياتي است که در اداره روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري قزوين دريافت شده است و در صورت هرگونه مشکل در اعلام آمار از نظر مديران رسانه‌ها، مي‌توانند با شماره 33239286تماس حاصل کنند.
پايان پيام

 

تصاویر مرتبط