سه‌شنبه ۱۳۹۰/۱۰/۰۶

مدير عامل سازمان خدمات طراحي شهرداري قزوين:

طراحي بازارچه سنگ تراشان قزوين خاتمه يافت

پروژه طراحي و ساماندهي مكان سنگ تراشان به سفارش سازمان ميادين ميوه و تره بار و ساماندهي مشاغل شهري و توسط سازمان خدمات طراحي شهرداري قزوين به پايان رسيد.

 

محمد اسماعيل حافظي، مدير عامل اين سازمان با اشاره به طراحي و ساماندهي بازارچه سنگ تراشان گفت: اين پروژه در راستاي ساماندهي مشاغل مزاحم شهري و به منظور تجميع و جانمايي مناسب واحد هاي سنگ قبرتراشي كه عمدتا در خيابان مولوي مستقر و سبب ايجاد تاثيرات رواني منفي در ساكنين منطقه شده اند، صورت گرفته است.
حافظي، مكان يابي اين پروژه را جنب ايستگاه CNG كمربندي جمهوري اسلامي و در مجاورت آرامستان بهشت حسيني عنوان كرد و افزود: اين مجموعه شامل 14 واحد 50 متري براي سنگ تراشي با دسترسي از معبر 24 متري مصوب مجاور آرامستان بهشت حسيني و 3 واحد در بر اصلي كمربندي جمهوري اسلامي با كاربري هايي مانند گل فروشي است. وي بابيان اينكه مساحت واحدها افزون بر 880 متر مربع بوده كه با احتساب گشايش معبر و پيش فضاي ورودي شمالي مجموعه به يك هزار و 250 متر مربع خواهد رسيد، خاطر نشان كرد: در طراحي نماهاي اين مجموعه سعي بر هماهنگي با نماهاي آرامستان بهشت حسيني و طرح توسعه آن بوده و قاب عنوان هر واحد نيز به منظور نصب تابلوهاي يكسان مغازه ها، زيباسازي و همخواني با ساختار و عملكرد پروژه، طراحي و جانمايي شده است.
بنا به گفته اين مقام مسوول، طرح نهايي پروژه طراحي و ساماندهي سنگ تراشان، در آغاز آبان ماه سال جاري به منظور بهره برداري به سازمان ميادين ارسال شده است. لازم به ذكر است؛ پروژه بازارچه سنگ تراشان توسط الهه السادات حسيني، كارشناس سازمان خدمات طراحي شهرداري قزوين، طراحي شده است.
پايان پيام

 

تصاویر مرتبط