چهارشنبه ۱۳۹۰/۰۷/۱۳

عجم، استاندار قزوين:

فصل جديد توسعه مديريت شهري در قزوين آغاز شده است

با تلاش و مشارکت دستگاههاي اجرايي و حضور مديران توانمند فصل جديدي در اجراي طرح هاي عمراني و توسعه مديريت شهري قزوين آغاز شده است.

 

خبرگزاري مهر: احمد عجم استاندار قزوين در جلسه شوراي اداري استان که روز چهارشنبه با حضور عادل آذر، رئيس مرکز آمار ايران برگزار شد گفت: خوشبختانه مديران دستگاههاي اجرايي استان در تمهيد مقدمات سرشماري نفوس و مسکن بخوبي عمل کرده اند و اميدواريم با تلاش مديران و مشارکت مردم اين طرح در استان با موفقيت اجرا شود.
عجم گفت: مديران اجرايي بايد همه امکانات دولتي را بسيج کنند و با همکاري فرمانداري ها و ستاد اجرايي و بهره گيري از تجهيزات شبکه دولت بدون نياز به امکانات بخش خصوصي اين نيازها تامين شود.
وي افزود: در سالهاي اخير موفقيت هاي خوبي در استان و شهر قزوين رقم خورده است که افتتاح چند طرح مهم با حضور وزير کشور بيانگر اهميت طرحها و خدمات انجام شده است.
استاندار قزوين تصريح کرد: فصل جديدي در توسعه مديريت شهري در استان گشوده شده و مشارکت همه دستگاهاي خدمت رسان استان ستودني است به طوري که افتتاح طرحهاي مهم شهرداري رضايت مردم را موجب شده است.
.
عجم گفت: بزودي با آغاز عمليات گازرساني به منطقه کوهستاني و صعب العبور طارم که با حمايت نمايندگان مجلس و بانکهاي عامل و شرکت گاز محقق خواهد شد فصل جديدي از خدمت رساني به مردم شکوفا مي شود.
استاندار قزوين بيان کرد: با توجه به اين که دور چهارم سفرهاي رئيس جمهور با هدف پيگيري مصوبات انجام مي شود مديران دستگاههاي اجرايي استان بايد تا دو هفته آينده گزارش کاملي از نحوه اجرا، ميزان پيشرفت مصوبات و موانع اجرايي را آماده کنند تا در سفر چهارم هيئت دولت به استان اين مسائل مطرح و برطرف شود.
عجم گفت: امسال موضوع اشتغال جدي است و براي تحقق وعده رئيس جمهور لازم است هر دستگاهي که زمينه اشتغال را فراهم کرده اطلاعات لازم را در سامانه رصد نيز ثبت کند تا آمارها درست استخراج شود.
عجم تحقق اهداف نظام را در گرو تلاش همه جانبه مردم و مسئولان دانست و يادآورشد: با استفاده از ظرفيتهاي قانوني و منابع بودجه اي از جمله فروش اموال و املاک مازاد دستگاهها مي توان سرعت طرحها را افزايش داد.
استاندار قزوين از تلاش و خدمات شهردار و شوراي اسلامي شهر قزوين در اجراي طرحهاي عمراني هم تقدير کرد.
پايان پيام

 

تصاویر مرتبط