پنجشنبه ۱۳۹۳/۱۲/۲۱

با حضور مسوولان استاني و شهري؛

خدمات الکترونيکي نوين شهرداري قزوين رونمايي شد

آئين رونمايي از خدمات الکترونيکي نوين شهرداري قزوين با حضور مسوولان استاني و شهري و به همت سازمان فاوا شهرداري قزوين برگزار شد.

 

آئين رونمايي از خدمات الکترونيکي نوين شهرداري قزوين با حضور مسوولان استاني و شهري و به همت سازمان فاوا شهرداري قزوين برگزار شد.
به گزارش اداره روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري قزوين؛ در اين آئين که در سالن قائم منطقه شهرداري قزوين برگزار شد، نرم‎افزار شهرسازي توسط استاندار قزوين رونمايي شد.
بر اساس اين گزارش؛ نرم‎افزار شهرسازي در راستاي يکپارچه و مکانيزه کردن امور مربوط به شهرسازي نوسازي، درآمد و .. در شهرداري قزوين به بهره‌برداري رسيده است.  
در اين گزارش آمده است؛ همچنين در اين مراسم نرم‎افزار "داده افزوده" توسط شهردار قزوين رونمايي شد.
بر اساس اين گزارش؛ در اين مراسم همچنين به مناسبت روز شهردار با اهداي تابلو فرش به شهردار از زحمات ايشان تقدير شد.
در اين گزارش آمده است؛ در اين مراسم علي رضا خزائلي، معاون طرح و برنامه شهرداري قزوين با ايراد سخنراني توضيحات کامل درباره نرم افزار شهرسازي به مدعوين جلسه ارائه داد.
گفتني است؛ بعد از پايان مراسم شهردار قزوين به همراه مديران استاني و شهري از نزديک از مراحل اجرايي نرم افزار شهرسازي در منطقه دو شهرداري قزوين بازديد کردند و توضيحات لازم را ارائه دادند.
جمشيد نجف آبادي يکي از ارباب رجويان واحد شهرسازي منطقه دو شهرداري قزوين در اين بازديد در گفتگو با خبرنگار ما گفت: بنده براي نوسازي منرل مسکوني و تبديل آن به 4طبقه مسکوني به شهرداري مراجعه کردم.
وي بيان کرد: انتظار داشتم روند اداري براي دريافت پروانه ساختماني به طول انجامد اما امروز با حضور در شهرداري قزوين متوجه شدم که کارهاي اداري بنده در کميسيون ماده صد در هشت ساعت کاري از طريق نرم افزار جديد انجام شده است.
نجف آبادي افزود: اميدوارم با اين اتوماسيون جديد ساير اقدامات اداري بنده در کمترين زمان انجام شود.
وي اظهار کرد: اظهار رضايت از عملکرد شهرداري قزوين براي راه اندازي اين نرم افزار جديد دارم چراکه شهرداري با اين اقدام به زمان شهروندان احترام گذاشته است.
پايان پيام

 

تصاویر مرتبط