پنجشنبه ۱۳۹۳/۱۲/۲۱

نصرتي، شهردار قزوين تاکيد کرد؛

احترام به حقوق شهروندان قزويني با ارائه خدمات الکترونيکي نوين

شهرداري قزوين با ارائه خدمات الکترونيکي نوين به حقوق شهروندان احترام مي‌گذارد و در اين زمينه پيشتاز عمل کرده است.

 

مسعود نصرتي، شهردار قزوين گفت: شهرداري قزوين با ارائه خدمات الکترونيکي نوين به حقوق شهروندان احترام مي‌گذارد و در اين زمينه پيشتاز عمل کرده است.
به گزارش اداره روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري قزوين؛ نصرتي در حاشيه آئين رونمايي از خدمات الکترونيکي نوين شهرداري قزوين که با حضور مسوولان استاني و شهري به همت سازمان فاوا شهرداري قزوين برگزار شد در گفتگو با خبرنگاران افزود: ايجاد زيرساخت‌هاي دولت الکترونيکي در شهرداري قزوين از 6 سال پيش آغاز شده و اکنون بعد از گذراندن مراحل کارشناسي به مرحله اجرا و عملياتي درآمده است.
وي افزود: شهرداري قزوين بعد از شهرداري تهران اولين شهرداري است که توانسته ارائه خدمات الکترونيکي نوين را عملياتي کند.
نصرتي بيان کرد: شهروندان قزويني به راحتي ميتوانند بدون حضور به شهرداري کارهاي مالي، شهرسازي و درآمد را انجام دهند.
اين مقام مسوول بيان کرد: سرعت ارائه خدمات در شهرداري قزوين با رونمايي از خدمات الکترونيکي نوين نسبت به گذشته متفاوت خواهد بود و با حداقل خطا و سليقه خدمات ارائه خواهد شد.
شهردار قزوين بيان کرد: ارائه خدمات الکترونيکي نوين به شهروندان احترام به حقوق شهروندي است تا شهروندان با کمترين زمان و بيشترين دقت خدمات دريافت کنند.
وي بيان کرد: در ارزيابي صورت گرفته شهرداري قزوين رتبه اول در ارائه خدمات الکترونيکي دارد و اين براي مجموعه مديريت شهري ارزشمند است.
نصرتي بيان کرد: شهرداري قزوين با ساير شهرداري‌هاي استان قرارداد منعقد کرده است تا ساير شهرداري‌ها هم از اين ظرفيت استفاده کنند.  
وي گفت: با وزارت کشور تفاهم‌نامه‌اي به امضاء رسيده است تا شهرداري قزوين به عنوان پايلوت نتايج ارائه خدمات الکترونيکي نوين را به ساير شهرداري‌هاي کشور ارائه کند.  
نصرتي تصريح کرد: در ارائه خدمات الکترونيکي اين مجموعه مراحل رشد را گذرانده است و اکنون به مرحله بلوغ رسيده است.
گفتني است؛ در پايان اين آئين، نرم‌افزار داده افزوده توسط شهرداري قزوين رونمايي شد.
پايان پيام
 

 

تصاویر مرتبط