امروز: دوشنبه، 28 خرداد 1397  English (United States) Persian (Iran)

چاپ

صفري، سرپرست شهرداري قزوين:

کميته مشورتي سازمان‌هاي مردم نهاد در شهرداري قزوين تشکيل مي‌شود

علي صفري، سرپرست شهرداري قزوين در راستاي بهره‌مندي از خرد جمعي، مشارکت عمومي و ترويج روحيه کار گروهي از تشکيل کميته مشورتي سازمان‌هاي مردم نهاد در شهرداري قزوين خبر داد.

به گزارش اداره روابط عمومي و امور بين‌الملل شهرداري قزوين؛ صفري با بيان اينکه کميته مشورتي سازمان‌هاي مردم نهاد در شهرداري قزوين براي اولين بار در معاونت شهرسازي و معماري شهرداري قزوين تشکيل مي‌شود، گفت: هر اندازه ميزان مشارکت و تعامل بين مسوولان و شهروندان افزايش يابد، علاوه بر ارتقاء سطح زندگي اجتماعي و اعتماد عمومي شاهد جهش هر چي سريعتر در مسير نيل به توسعه پايدار خواهيم بود.

 وي با تاکيد بر مشارکت شهروندان در تصميم‌گيري و تصميم‌سازي‌هاي اتخاذ شده در شهر بيان کرد: نمود بارز مداخله و مشارکت شهروندان را بايد در استفاده از  گروه‌هاي منسجم، هدفدار و خودجوش مانند تشکل‌هاي غير دولتي و سازمان هاي مردم نهاد جست و جو کرد.

اين مقام مسوول گفت: در فرآيند توسعه پايدار تشکل‌ها از جمله گروه‌هاي تاثيرگذار و نقش‌آفرين به عنوان بازوي مشورتي آگاه، متخصص، متعهد و دلسوز محسوب مي‌شوند و از سوي ديگر اين تشکل و سازمان‌ها با توجه به رسالت خود درباره موضوعات اجتماعي، فرهنگي، مديريتي و غيره با ارائه راهکار نقش مهمي در حل معضلات مختلف بر عهده دارند. 

سرپرست شهرداري قزوين درباره نحوه تعامل با تشکل‌ها و سازمان‌ها گفت: دبيرخانه اين کميته پس از شناسايي تمام سازمان‌هاي مردم نهاد و برقراري ارتباط با آنان جلسات مشترک در محورهاي مختلف مديريت شهري را برگزار خواهد کرد و نتيجه اين جلسات استخراج مصوبات و اجراي آن در بخش‌هاي مختلف شهرداري بر اساس موضوعات کاري مرتبط با هر حوزه خواهد بود.

 

پايان پيام

 

  •  
     
صفحه اصلي  |  معاونت شهرسازي و معماري  |  مديريت ها  |  پروژه ها  |  تماس با ما  |